Agent Servicii Clienţi

Eşti o persoană comunicativă?

Vrei un job dinamic?

Îţi place să înveţi lucruri noi?

Îţi doreşti independenţă financiară?

Cauţi, nu doar un loc de muncă, ci şi un parcurs frumos pentru cariera ta profesională?

Dacă răspunsurile tale la aceste întrebari sunt pozitive, suntem nerăbdători să te cunoaştem!

Alătură-te echipei noastre!

Căutăm colegi pentru postul de AGENT SERVICII CLIENŢI!

BENEFICII

  • oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul grupului Societe Generale, în concordanţa cu performanţele profesionale: Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv.
  • salariu fix + tichete de masă + bonus în funcţie de performanţă: Creşte-ţi singur venitul!
  • program flexibil: Te ajutăm să-ţi stabileşti programul de lucru şi în funcţie de nevoile tale.
  • asigurare medicală la o clinică privată: Ne interesează sănătatea ta!
  • asigurare de viaţa: Ne interesează protejarea şi siguranta ta financiară în cazul unor evenimente neprevăzute!
  • mediu de lucru plăcut: Te aşteaptă colegi minunaţi!

RESPONSABILITĂŢI

Dezvoltă relaţiile cu clienţii şi îi fidelizează prin serviciile oferite;
Promovează şi vinde produsele companiei la punctul de creditare;
Întocmeşte dosarele de credit, cu acurateţe şi la timp;
Consiliază clienţii şi rezolvă reclamaţiile acestora într-o maniera profesionistă;
Redactează rapoarte de activitate periodice.

CERINŢE

Orientare către rezultat
Orientare către client
Foarte bune abilitaţi de comunicare
Atitudine pozitivă
Atenţie la detalii
Profesionalism
Spirit de echipă
Cunoştinţe utilizare Word, Excel - nivel mediu
Minim studii medii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BRD FINANCE IFN SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BRD FINANCE IFN SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BRD FINANCE IFN SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?