Agent Servicii Clienţi

nespecificat

Candidatul ideal

• Orientare catre rezultat
• Orientare catre client
• Foarte bune abilitati de comunicare
• Atitudine pozitiva
• Atentie la detalii
• Profesionalism
• Spirit de echipa
• Cunostinte utilizare Word, Excel - nivel mediu
• Minim studii medii

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
Dezvoltă relaţiile cu clienţii şi îi fidelizează prin serviciile oferite;
Promovează şi vinde produsele companiei la punctul de creditare;
Întocmeşte dosarele de credit, cu acurateţe şi la timp;
Consiliază clienţii şi rezolvă reclamaţiile acestora într-o maniera profesionistă;
Redactează rapoarte de activitate periodice.

BENEFICII
- oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul grupului Societe Generale, în concordanţa cu performanţele profesionale: Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv.
- salariu fix + tichete de masă + bonus în funcţie de performanţă: Creşte-ţi singur venitul!
- program flexibil: Te ajutăm să-ţi stabileşti programul de lucru şi în funcţie de nevoile tale.
- asigurare medicală la o clinică privată: Ne interesează sănătatea ta!
- asigurare de viaţa: Ne interesează protejarea şi siguranta ta financiară în cazul unor evenimente neprevăzute!
- mediu de lucru plăcut: Te aşteaptă colegi minunaţi!

BRD Finance IFN S.A. desfăşoară o activitate de creditare diversificată, astfel încât clienţii să poată obţine simplu produsele pe care le doresc. Oferta include credite de consum: credite pentru achiziţia de bunuri, carduri de credit, credite de nevoi personale şi credite auto.

Prezentă pe piaţa românească din aprilie 2004, BRD Finance este unul din liderii pietei creditelor de consum. De-a lungul timpului, strategiile de dezvoltare au susţinut creşterea puternică a companiei şi au determinat crearea şi consolidarea de parteneriate cu firme importante din domenii precum: hipermarketuri (Carrefour), DIY (Dedeman, Brico Depot), electro-IT(Flanco, eMAG, Rombiz), mobilă (Elvila, Mobexpert), auto ( Peugeot, Citroen, Toyota, Hyundai, Fiat, Suzuki, Opel, Dacia, Renault, Nissan).

BRD Finance IFN S.A. este membru al Asociaţiei Societaţilor Financiare - ALB România

(www.alb-romania.ro) din anul 2009.