Agent servicii clienti - Recuperare Amiabila

Vrei un job dinamic? Îţi doreşti independenţă financiară?

Vino în echipa noastră! BRD Finance angajează Agent Servicii Clienţi Recuperare amiabilă.

Beneficii:

  • salariu fix + tichete de masă + bonus în funcţie de performanţă: Creşte-ţi singur salariul!
  • program flexibil: posibilitate de a lucra part time (4 ore/zi) sau full time (8 ore/zi): Vii cu orarul de la facultateşi noi te ajutăm să-l potriveşti cu programul de lucru!
  • oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul grupului Societe Generale, în concordanţa cu performanţele profesionale: Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv.
  • transport asigurat de la Metrou Aurel Vlaicu până la sediul BRD Finance: Încurajăm mersul pe jos, dar îţi oferim alternative.
  • asigurare medicală la o clinică privată: Ne interesează sănătatea ta!
  • mediu de lucru plăcut: Te aşteaptă colegi minunaţi!

Responsabilităţi:

  • contactarea clienţilor în vederea recuperării pe cale amiabilă a creditelor restante
  • analiza situaţiei financiare a clientului şi propunereaunei soluţii adaptate nevoilor acestuia

Cerinţe:

  • cel putin studii medii
  • abilităţi de comunicare
  • adaptabilitate
  • capacitate de analiză şi sinteză
  • cunoştinţe IT (MS Office) – nivel mediu
  • spirit de echipă

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BRD FINANCE IFN SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BRD FINANCE IFN SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BRD FINANCE IFN SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?