Agent servicii clienti

Candidatul ideal:
- Absolvent studii superioare (profil tehnic sau economic);
- Persoana dinamica, capabila de lucru in conditii de stress;
- O persoana careia sa ii placa sa interfereze cu oamenii;
- Abilitati de comunicare/verbale excelente - negociere;
- Adaptabila, creativa cu simtul umorului;
- Sa demonstreze viteza/agilitate in executarea proiectelor, combinata cu rigoare si rabdare in conditii de presiune;
- Capacitate de a convinge pe altii – “insistent” dar nu agresiv;
- Abilitati IT ( word si excel – foarte bine );
- Cunostinte limba Engleza: nivel bun.

Responsabilitati:
- Pastrarea relatiei cu Clientii societatii;
- Monitorizare debite Clienti, conform Procedurilor Interne;
- Recuperare debite Clienti, conform Procedurilor Interne;
- Suport pentru echipa de vanzari;
- Preluarea comenzilor de la Clientii societatii si introducerea acestora in sistem;
- Intocmirea rapoartelor specifice ( ex. clienti, etc.);
- Pastreaza legatura cu soferii companiei ce livreaza marfa Clientilor;
- Sa respecte Procedurile Interne si sa le aplice in totalitate;
- Alte sarcini dispuse de seful ierarhic.

Observatie: Punctul de lucru este in com. Contesti, jud. Dimbovita si se asigura transport.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Butan Gas Romania SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Butan Gas Romania SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Butan Gas Romania SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?