Agent transporturi

S AGRIROM SRL-societate de distributie a produselor alimentare, selecteaza candidati in vederea angajarii pentru postul de : Agent transporturi

Responsabilitati principale:

-Cautarea si contactarea furnizorilor serviciilor de transport;

-Efectuarea comenzilor de transport intern si extern in vederea derularii contractelor de vanzare-cumparare ale fisrmei;

- Negocierea tarifelor si termenelor de plata;

-Urmarirea documentelor de transport, a incasarilor/platilor si a documentelor de plata;

Cerinte:

-Experienta pe pozitie similara;

- Cunostinte de operare pe calculator ( PC, Word, Excel, Outlook )

- Cunoasterea limbii engleza obligatoriu ( vorbit, citit, scris );

-Posesor permis ( optional );

- Domiciliu stabil in Arad;

- Cautam o persoana activa, dinamica, cu capacitatea de a decide in situatii critice si sub presiune.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;

- Laptop, telefon de serviciu;

- Perspectiva de dezvoltare profesionala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AGRIROM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AGRIROM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AGRIROM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?