Agent vânzări acoperișuri metalice

Compania LINDA ECOTIL din Suceava - producător, retailer și distribuitor de materiale pentru construcții (acoperișuri metalice, sisteme de împrejmuire din tablă, sisteme pluviale și alte produse complementare) - ANGAJEAZĂ un Agent de vânzări pentru zona de munte a județului Suceava (Vatra Dornei-Câmpulung). Responsabilitățile de vânzare vor fi orientate către clienții finali (B2C).

Profilul candidatului:

# persoană serioasă, corectă, rapidă, cu bune abilități de comunicare în limba română;

# înclinații tehnice corespunzătoare domeniului;

# disponibilitate pentru deplasări zilnice în zona de activitate alocată;

# capacitatea de a lucra la înălțime (efectuare măsurători necesare) - cerință eliminatorie;

# persoană eficientă, organizată, care nu este necesar a fi îndemnat să lucreze;

# bune abilități de calcul mintal și logică;

# atenție la detalii.

Responsabilitățile postului:

# realizarea obiectivelor de vânzări și marketing în zona alocată;

# manifestă preocupare continuă pentru atragerea de noi și noi clienți;

# respectă rutele și traseele zilnice stabilite împreună cu Directorul de Vânzări;

# promovează continuu imaginea și valorile companiei Linda Ecotil în relația cu clienții;

# răspunde de încasarea avansurilor de la clienți în vederea lansării în producție/livrare a solicitărilor acestora;

# monitorizează continuu cerințele și nevoile clienților și le pune la dispoziție informații corecte și complete despre gama de produse și servicii;

# participă periodic la programele de training și de instruire organizare de companie;

Beneficiile postului:

# salariu fix + procent din vânzări;

# autoturism de serviciu, telefon mobil;

# posibilitatea de a evolua în echipa unui producător cu notorietate, lider la vânzări în regiunea Nord-Est, aflat în continuă dezvoltare și adaptabil la trendurile pieței de profil;

# colectiv tânăr și dinamic.

Toate persoanele compatibile vor fi contactate în vederea unui interviu.

Așteptăm CV-ul dvs. însoțit de fotografie și informațiile specifice actualizate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LINDA ECOTIL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LINDA ECOTIL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LINDA ECOTIL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?