Confidential

AGENT VANZARI AG-VL-OL-TR si SM-MM-SJ-BH

  • Confidential

Descrierea companiei:

Companie romaneasca, distribuitor de produse industriale, cu experienta in comertul sculelor de mana si uneltelor electrice, produselor pentru gradinarit, pentru uz caznic, constructii si amenajari interioare, este interesata de angajarea agentilor de vanzari in reteaua sa de distributie. Vanzarea se face cu ajutorul catalogelor de baza, care cuprind descrierea si pretul produselor, noutatile lunare si ofertele se face cu ajutorul catalogelor de baza, care cuprind descrierea si pretul produselor, noutatile lunare si ofertele speciale.

Ne marim echipa cu 2 colegi, Agent Vanzari:
- pentru zona AG-VL-OL-TR;
- pentru zona SM-MM-SJ-BH

Candidatul ideal:
- Studii medii/superioare absolvite;
- Cunostinte tehnice elementare
- Experienta in vanzari directe si prospectarea pietei – min 3 ani - constituie avantaj
- Experienta in vanzari de scule si unelte de mana, cunoasterea pietei de profil si a principalilor jucatori din piata - constituie avantaj
- Persoana energica, organizata si orientata catre rezultate;
- Tinuta business, prestanta, aptitudini de convingere si gandire analitica;
- Abilitati de negociere, comunicare, prezentare si amabilitate in relatii cu clientii;
- Spirit de echipa coroborat cu capacitatea de a lucra autonom;
- Cunostiinte operare PC: MS Office - Excel, Word, Internet;
- Permis de conducere categoria B;

Responsabilitati:
-Gestionarea portofoliului de clienti existenti;
-Cresterea numarului de clienti noi;
-Realizarea planului de vanzari in zona alocata catre clientii companiei: depozite si magazine pentru materiale de construcții, magazine pentru piese auto si companii de distributie;
-Punerea in aplicare a politicii comerciale a companiei pentru promovarea si imbunatatirea prezentei in zona alocata a produselor comercializate;
-Intocmirea rapoartelor periodice privind activitatea desfasurata.
Beneficii:
-Venit salarial motivant, compus din parte fixa si bonus din vanzari;
-Bonusuri atractive
-Masina de servici, tableta si telefon mobil, ambele cu conexiune la internet;
-Oferim instruire la locul de munca, suport pentru crestere profesionala;
-Mediu de lucru dinamic si placut.

*Compania noastra garanteaza confidentialitatea aplicarii pentru acest post;
*CV-urile candidatilor ce nu corespund la cerintele mentionate nu vor fi luate in considerare.

Te asteptam in echipa noastra!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?