nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Studii medii / superioare.
Experienta in vanzari materiale de constructii minim 2 ani.
Siguranta de sine, bune capacitati de comunicare si relationare.
Abilitati de alfanumerice, de negociere, spirit de echipa.
Responsabilitate, constiinciozitate.
Atitudine proactiva si orientare spre rezultate.
Bune cunostinte de operare in MS Office (Word si Excel).
Disponibilitate pentru deplasari in tara.
Disponibilitate pentru program prelungit.
Posesor permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

1. Promoveaza politica de vanzari a companiei pe teritoriul de vanzari incredintat si reprezinta compania in relatia cu clientii.
3. Identifica potentialii clienti, estimeaza potentialul comercial, bonitatea acestora si asigura incasarea creantelor.
4. Prezinta si promoveaza produsele companiei.
5. Initiaza incheierea Contractelor de vanzare-cumparare cu noii clienti si se ocupa de mentenanta acestora.
6. Urmareste evolutia vanzarilor / incasarilor pe fiecare client, monitorizeaza permanent stocurile si distributia temporala a consumului.
7. Realizeaza targetul alocat.

BENEFICII :
Lucru intr-o echipa dinamica, recunoasterea personala, salariu fix plus bonusuri de performanta.
Masina de serviciu / laptop / telefon.

Descrierea companiei : Intreprinderea este producatoare de materiale de constructii.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BICO INDUSTRIES SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BICO INDUSTRIES SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BICO INDUSTRIES SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?