Gvb stone division cauta persoane dinamice, cu spirit de initativa, corecte,constiincioase si sociabile.

La GVB suntem pasionati de amenajarea spatiilor. Ne place sa transformam lucrurile de zi cu zi in ceva cu totul si cu totul special, care sa inspire si sa impresioneze. Pentru a oferi clientilor o multime de posibilitati in amenajarea casei si a spatiilor adiacente, GVB aduce in Romania o gama larga de produse, de la piatra decorativa, travertin si marmura, la amenajari de fatade si gradini, decoratiuni interioare.

Avem disponibil postul de agent de vanzari. Pentru a va califica avem nevoie de la dvs. sa aveti:

- permis de conducere categoria B
- experienta si rezultate pozitive in vanzari (mininm 5 ani)
- dorinta de a va dezvolta personal si de a invata produsele, respectiv serviciile pe care le oferim
- capacitatea de a raporta in amanunt si daca este cazul in scris.
- personalitate care sa va motiveze beneficiile financiare cand aveti rezultate pozitive.
- disponibilitatea de a fi plecat in deplasari saptamanal in afara judetului.

Responsabilitati:

- Invatarea produselor, respectiv serviciilor pe care le oferim.
- Studiu de piata pentru a identifica si contacta potentiali clienti
- Raportare diferite informatii catre seful ierarhic.
- Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti.
- Urmarirea si indeplinirea obiectivelor stabilite.

Se va oferi :
- pachet salarial atractiv
- bonusari in functie de rezultate
- masina,telefon,laptop, respectiv tot ce aveti nevoie pentru a duce rezultatele dorite.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GVB Stone division pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GVB Stone division pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GVB Stone division locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?