Tanase Sergiu

Agent vanzari

  • Tanase Sergiu

Jobville recrutează agent vânzări pentru o companie din Arad.

Cerințe:

-Disponibilitatea de a lucra în echipă;

-Abilități foarte bune de comunicare;

-Experiența în vânzări și cunoașterea pieței locale reprezintă avantaj;

-Permis de conducere categ. B;

Responsabilități principale:

-Reprezentarea companiei în relația cu clienții;

-Întreținerea și dezvoltarea relațiilor comerciale cu clienții existenți;

-Indentificarea și abordarea de noi clienți;

-Structurarea și prezentarea ofertelor de produse fiecarui client, preluarea, inițierea și urmărirea livrărilor comenzilor;

-Negocierea condițiilor comerciale și urmărirea implementării acestora;

-Urmărirea în permanență a competiției și exploatarea oportunităților comerciale din teren;

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv compus din salar fix + bonusuri;

-Tichete de masă;

-Mașină + telefon de serviciu + laptop;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Tanase Sergiu pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Tanase Sergiu pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Tanase Sergiu locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?