Agent vanzari/Backup

Candidatul ideal:

- Experienta pe post de agent de vanzari intr-o companie de distributie (sistemul pre - sales constituie un avantaj). Responsabil, serios, constiincios, cu dorinta de afirmare in domeniul vanzarilor;

- Obligatoriu cunoasterea clientilor de pe teritoriul judetului Braila;

- Foarte bune abilitati de comunicare,negociere si lucru in echipa ;

- Capacitate de planificare si organizare a timpului;

- Orientare spre obtinerea rezultatelor;

- Spirit de echipa;

Descrierea jobului:

- Realizeaza procesul de vanzare, promovand produsele si imaginea companiei

- Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti

- Realizeaza obiectivele de vanzari, incasari si cele specifice conform politicii si strategiei companiei;

- Crearea si mentinerea relatiei cu clientii.

Beneficii:

- Autoturism de serviciu si telefon mobil

- Salariu atractiv corelat cu realizarile obtinute

- Posibilitati de promovare pe termen mediu si lung

- Cursuri de pregatire profesionala

- Mediu de lucru motivant

Descrierea companiei:

Ficus Trade se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale fiind o companie recunoscuta in Braila, judetul Braila.
Compania Ficus Trade comercializeaza o gama larga de bere, sucuri, apa minerala si produse alimentare, fiind distribuitori ai brandurilor Aqua Carpatica, Tymbark, Bucovina, Hell Energy, Santal, Domeniile Samburesti si unici distribuitori Ursus Breweries. Firma noastra are o echipa de 40 de angajati. Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere Romania.
Noi avem si respectam proceduri clare de lucru, care asigura un nivel inalt, constant, in calitatea produselor si serviciilor noastre. In compania Ficus Trade se pune foarte mult accent pe cresterea constanta a nivelului de pregatire teoretica si practica a tuturor angajatilor.
Inca din primii ani de activitate am reusit sa ne impunem pe piata datorita profesionalismului cu care tratam clientii si a calitatii produselor noastre.
Cei 25 de ani de traditie Ficus Trade si relatiile bune cu companiile colaboratoare reprezinta un capital serios si un plus de valoare pe care il punem la dispozitia clientilor nostri.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FICUS TRADE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FICUS TRADE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FICUS TRADE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?