Agent vanzari - Brasov

Responsabilitățile postului:

  • Cunoașterea tuturor produselor, serviciilor și ofertelor pe care Grupul Sergiana le poate furniza către terți;
  • Cercetarea pieței din zona arondată, în vederea atragerii de noi colaboratori și dezvoltării relațiilor existente;
  • Preluarea comenzilor din zona arondata și încasarea contravalorii mărfii livrate;
  • Negocierea cu partenerii comerciali, la nivel de produs, cantitate, termen de plată, în acord cu politica firmei și limitele de competență.

Cerințele postului:

  • Cunoștințe despre piața retail;
  • Experiența în distribuție minim 1 an;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Abilități de comunicare persuasivă și negociere;
  • Persoana responsabilă, organizată, cu inițiativă.

Oferta:

  • Salariu fix;
  • Bonusuri în funcție de performanță;
  • Bonuri de masă;
  • Spor de fidelitate;
  • Bonus pentru recomandare de personal;
  • Prime de Paști și de Crăciun;
  • Card de sănătate la o clinică privată;
  • Mașină, telefon mobil și tabletă.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SERGIANA PRODIMPEX S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?