GOLD PLAST PRODUCTION SRL TOPOLOVENI recruteaza Agent Vânzări (Colaborator cu PFA/SRL) –
8 posturi pentru vanzare produse in toate zonele Romaniei ( Vest, Sud Vest, Centru , Nord Vest , Nord Est ,Sud Est , Sud , Bucuresti).

Agent Vânzări (Colaborator cu PFA/SRL) gestionează relaţia cu clienţii şi poteţialii clienţi din zona arondată, promovează și vinde serviciile/produsele companiei şi colectează, verifică, introduce şi/sau actualizeaza informaţii în/din baza de date a companiei, monitorizează piaţa.

Descrierea jobului

GOLD PLAST PRODUCTION SRL TOPOLOVENI te invită să te alături echipei sale de vânzări, aplicând pentru postul de Agent Vânzări (Colaborator cu PFA/SRL).
Responsabilităţi:
Ocupând această funcţie, va trebui să gestionezi următoarele activităţi:
- Efectuează apeluri telefonice cu scopul de a verifica datele existente în baza de date, completarea şi actualizarea acestora;
- Efectuează vizite în teren pentru vânzarea directă a pachetelor de produse, pentru unităţile HORECA din zona arondată.
- Contacteaza potentialii clienti ai companiei pentru promovarea și comercializarea produselor şi serviciilor oferite;
- Oferă potenţialilor clienţi asistenţă şi soluţii corespunzătoare fiecărei situaţii;
- Întocmeşte diverse rapoarte zilnice, săptămânale şi lunare, la cererea superiorului direct.

Beneficii oferite:
- Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără şi într-un domeniu dinamic.
- Comision din vânzări, negociat şi stabilit prin contractul de colaborare.
- Bonusuri de realizare a obiectivelor.

Candidatul ideal
Educaţie, experienţă şi competenţe:
- Foarte bune abilităţi de comunicare orală şi scrisă;
- Orientare către client;
- Atitudine pozitivă şi orientată către găsirea de soluţii;
- Ambiţie, dorinţă de autodepăşire, orientare către rezultate;
- Rezistenţă la stres, perseverenţă;
- Initiaţivă şi proactivitate;
- Cunoştinţe medii de utilizare Windows şi Office;
- Cunoștințe foarte bune de vanzari si negociere;
- Pasionat de sales si dornic sa se afirme in plan profesional.
- Predispus la calatorii de lunga durata.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GOLD PLAST PRODUCTION SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GOLD PLAST PRODUCTION SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GOLD PLAST PRODUCTION SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?