Agent vanzari

Abitare CG, importator si distribuitor de materii prime pentru industria de geam termoizolant, adezivi industriali, scule, echipamente și utilaje pentru industria de prelucrare a sticlei, pietrei si metalului, angajeaza Agent Vanzari

Daca esti pozitiv și energic, daca iti place viața activa și iti doresti sa faci parte din echipa noastră de vanzari pentru partea de S-E a tarii, asteptam cv-ul tau.

Responsabilitati:

  • vanzarea de materii prime pentru industria de geam termoizolant, adezivi industriali, scule, echipamente și utilaje pentru industria de prelucrare a sticlei, pietrei si metalului in zona sud-est, respectiv Municipiul Bucuresti, judetele Giurgiu, Calarasi, Ialomita si Constanta;

  •   administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;

  • prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;

  • urmarirea realizarii planului de vanzari si de incasari;

  • participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;

  • identificarea cerinţelor concrete ale clientilor privind necesarul de produse pe piaţă.

Cerinte:

  • studii superioare profil tehnic

  • experienta in vanzari minim 2 ani

  • disponibilitate la deplasari in tara - 80% din timpul programului
  • cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu
  • abilitati de vanzare, negociere, putere de convingere
  • placerea de a munci intr-un ritm alert
  • capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
  • excelente abilitati de planificare si organizare
  • competitivitate
  • orientare catre rezultate

    Oferta:
  • salariu competitiv
  • bonus in functie de realizari
  • masina de serviciu – full time
  • laptop, tableta, telefon.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ABITARE CG SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ABITARE CG SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ABITARE CG SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?