Agent Vanzari:

Descrierea postului
- realizează actul de vânzare a produselor Top Gel Prod ;
- aplică strategia de marketing dezvoltată de societate;
- efectuează tranzacţiile şi alte activităţi complementare acestora (livrare, emiterea documentelor necesare, încasarea banilor sau urmărirea plăţilor efectuate de client);
- gestionează si îmbunătăţeşte permanent portofoliul de clienţi ;
- gestionează cantitativ şi valoric mărfurile primite în vederea vânzării;
- gestionează congelatoarele frigorifice din traseele pe care le deţine şi întocmeşte contractele către beneficiari de congelatoare;
- asigură amplasarea materialelor logistice, publicitare, de reclamă, marketing, pe teren;
- prezinta si promoveaza produsele societatii.

Cerinte:
- studii medii/superioare;
- experienta in domeniu;
- permis de conducere;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa, seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

 Salariu motivant

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC TOP GEL PROD SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC TOP GEL PROD SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC TOP GEL PROD SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?