Agent vanzari call center

Iti doresti un loc de munca sigur si bine rasplatit? Suntem , un magazin online cu produse pentru Gradina si Casa in plina ascensiune, cautam colega sau coleg care sa ne ajute sa dezvoltam in continuare compania.

Produsele vandute de noi sunt produse pentru gospodarie, ferme si gradinarit (vezi site-ul magoland)

Suntem distribuitori directi pentru producatori recunoscuti la nivel international cu care colaboram. Tot ce trebuie sa faci este sa te integrezi in echipa noastra si sa ne aduci un plus valoare prin cunostintele tale.

Programul este de luni pana vineri, de la orele 8:30 la 17:30 cu pauza de masa. Sambata si duminica esti liber astfel incat sa ai timp liber pentru tine si familia ta!

Tot ce vrem de la tine este sa fii harnic si serios, iar noi iti promitem ca o sa te apreciem si o sa-ti respectam munca si timpul liber.

Aptitudini:

  • Studii medii sau superioare;
  • Experiență in TELESALES - nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
  • Cunostinte tehnice si produse pentru gradina - avantaj;
  • Abilități de operare pe calculator;
  • Cunostinte de operare excel, office, etc
  • Posesia permisului de conducere auto categoria B - avantaj;
  • Cunoașterea unei limbi straine de circulatie internationala;
  • Adaptabilitatea in cadrul unei echipe;
  • Bune abilităţi de comunicare şi negociere;
  • Uşurinţă în exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi în public;
  • Capacitate de relaţionare interumană;
  • Corectitudine;
  • Perseverenţă;
  • Iniţiativă;

Responsabilitati:

  • Confirma telefonic comenzile clientilor si stabileste detaliile de livrare;
  • Preia comenzile telefonice;
  • Prezintă, promovează şi vinde produsele în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
  • Urmăreşte realizarea planului de vanzări lunar şi trimestrial;
  • Discuta si indruma clientii in vederea achizionarii produsului corect;
  • Inchide procesul de vanzare prin inregistrarea documentelor aferente

Beneficii:

• pachet salarial atractiv, compus din parte fixa + bonusuri din vanzari;

• apartenența la o echipă de profesioniști;

• posibilitate de dezvoltare personală și profesională;

Descrierea companiei

Magoland este unul dintre primele magazine online ce vinde produse pentru gradina, agricultura, ferme cat si o gama larga de scule electrice si de mana.

Toata activitatea noastra este dedicata clientilor nostri si incercam print-o strategie pe termen lung sa venim in sprijinul acestora.

Oferim clientilor nostru suport tehnic gratuit pentru alegerea produselor in concordata cu nevoia si bugetul acestora.

Gama de produse acopera toate nevoile unei ferme, microferme cat si a uzului casnic.

Suntem distribuitor direct pentru toate produsele comercializate si lucram cu toti producatorii importanti din Romania.

Office: Sos. Bucuresti-Tirgoviste, , Mogosoaia, ILFOV

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Magoland pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Magoland pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Magoland locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?