Agent vanzari CJ,BH, MM, SM, BN, AB,HD

Responsabilitati:
- prezinta produsele firmei si asigura consultanta tehnico-comerciala;
- promoveaza produsele firmei la sediul clientului;
- mentinerea portofoliului de clienti actual, dar si extinderea acestuia;
- analiza pietei si a competitivitatii.

Cerinte:
- studii medii sau superioare in domeniu tehnic (constituie avantaj);
- abilitati certe de vanzator (constituie avantaj);
- cunostinte operare PC - Word, Excel;
- permis de conducere categoria B;
- capacitate de a insusi un volum mare de informatii despre domeniu;
- disponibilitate pentru deplasari.

Beneficii Oferite:
- salariu corelat cu performanta si realizari - salariu fix, comision, bonus;
- masina, laptop, telefon.

Descrierea firmei:
- importator si distribuitor de plastice tehnice (poliamida, POM, teflon, polietilena, textolit, etc.), scule aschietoare, scule si unelte de mana si electrice, rulmenti si elemente de transmisie a puterii, ;

- prelucrari mecanice

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Plastteh SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Plastteh SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Plastteh SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?