Candidatul ideal

O persoana implicata, organizata, cu un nivel bun de comunicare . Ne-ar placea ca tu sa fii ambitios, sa iti doresti sa te dezvolti permanent si sa fii pasionat de relatiile umane si motivat de rezultate.

Daca esti un om dispus sa iesi din zona de confort, sa ai parte de recompense pe masura, te asteptam sa ne cunoastem.

Cerinte:

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari de servicii minim 2 ani;
- Experienta in domeniul protectiei mediului sau reciclarii constituie avantaj;
- Certificare ca urmare a participarii la cursuri/studii in domeniul protectiei mediului constituie avantaj;
- Cunostinte operare PC (office, outlook);
- Cunostinte limba engleza- nivel mediu;
- Permis de conducere valabil.

Responsabilitati:

- Promoveaza si vinde serviciile companiei;
- Realizeaza planul lunar/anual de vanzari;
- Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a serviciilor;
- Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti, activitatea zilnica desfasurata;
- Negociaza contractele incheiate cu clientii;
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti.

Ce oferim?

Participarea la cursuri de specializare in domeniul profesional si de dezvoltare personala;
Asigurare medicala privata ;
Bonuri de masa ;
Laptop, telefon, autoturism;

Mediu dinamic, unde dezvoltarea personala este incurajata iar mediul de lucru pozitiv este cel ce primeaza. Te asteptam in echipa noastra!

Descrierea companiei

Avand o experienta vasta in consultanta de mediu, echipa Stratos Management , ofera servicii integrate de mediu pentru companii. Compania are un portofoliu de peste 1000 de clienti din diverse domenii de afaceri si industrii, avand birouri in Bucuresti, Cluj si Iasi.
Suntem intr-o dezvoltare continua intr-un domeniu cu o cerere exponentiala. Cautam constant oameni dinamici, care doresc sa isi dezvolte potentialul si sa faca performanta.
Te asteptam la un ceai sau o cafea sa povestim mai mult si sa iti gasesti locul in echipa noastra.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Stratos Management pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Stratos Management pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Stratos Management locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?