Candidatul ideal

- Experienta intr-un post similar (de preferinta pe segmentul FMCG, canalul Distributie Directa) constituie avantaj;
- Persoana dinamica, proactiva, cu abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- Atitudine pozitiva, fler si imaginatie;
- Adaptabilitate si seriozitate;
- Cunostinte operare PC;
- Permis auto cat B.

Descrierea jobului

- Efectuarea de vizite regulate conform rutei pe zona alocata;
- Mentinerea si cresterea cotelor de raft in magazinele din zona alocata;
- Verificarea si raportarea prezentei produselor si a nivelului de stoc in magazinele vizitate;
- Realizarea standardului de vizibilitate si implementare a planogramelor pe standuri/ vitrine, mercantizare;
- Amplasarea corespunzatoare de POSM-uri pentru fiecare categorie de produse;
- Identificarea de noi spatii de amplasare a materialelor promotionale;
- Preluarea de comenzi si incasare contravaloare facturi, dupa caz;
- Mentinerea relatiilor de buna colaborare cu personalul magazinelor;
- Efectuarea de raportari referitoare la spatii de expunere si concurenta;
- Oferirea de informatii clientilor (consiliere).

Oferta

- Pachet salarial atractiv;
- Bonusuri corelate cu performanta;
- Posibilitati reale de promovare intr-un format multinational.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MASPEX RIO BUCOVINA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MASPEX RIO BUCOVINA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MASPEX RIO BUCOVINA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?