Agent Vânzări Directe

Recrutăm pentru clientul nostru, unul dintre furnizorii naționali de servicii de contact center externalizate, cu o prezență pe piață de aproape 10 ani, rolul de

AGENT VÂNZĂRI DIRECTE – PERSOANE FIZICE

Locație: Iași
Nr. poziții vacante: 5

Cerințe:

- studii medii sau studii superioare finalizate;
- foarte bune abilități de comunicare și negociere;
- perseverență și focus pe îndeplinirea obiectivelor stabilite;
- persuasiune, spontaneitate și proactivitate;
- agreabilitate, atitudine pozitivă și orientare către client;
- capacitate de adaptare, spirit de echipă, atenție la detalii;
- interes pentru domeniul telecomunicațiilor sau al energiei;
- disponibilitatea de deplasare în teritoriu.

 Constituie un avantaj:

- cunoașterea limbii engleze;
- experiența anterioară în vânzări și prospectare;
- permis de conducere categoria B;
- cunoștințe generale despre piața de telecomunicații sau energetică.

Responsabilități:

 - prospectează permanent piaţa pentru identificarea de noi clienţi şi pentru creșterea cotei de piaţă a serviciilor şi produselor companiei;
- identificarea și înțelegerea nevoilor clientului si propunerea de oferte customizate;
- oferă asistenţă şi asigură consultanţa clienţilor, atât înainte cât şi post-vânzare;
- acoperă eficient zona alocată prin planificarea optimă a activității și deplasărilor;
- îndeplinirea targetelor de vânzări stabilite de managementul companiei;
- realizarea de rapoarte și centralizatoare specifice activităților de vânzări;
- promovarea imaginii companiei prin atitudine, cunoştinţe, orientare către client, disponibilitate și proactivitate.

Beneficii:

 - posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei companii multinaționale /acces la oportunitățile interne de dezvoltare a carierei;
- pachet beneficii atractiv: grilă salarizare motivantă, bonusuri de performanță, tichete de masă, abonament medical;
- programe de training specifice activității;
- mediu de lucru plăcut și dinamic.

Pentru mai multe informații despre companie, pozițiile vacante și serviciile pe care le oferim, vă rugăm să consultați site-ul nostru.

Train2Perform este o companie specializată în furnizarea de servicii profesioniste în domeniul Resurselor Umane. Echipa noastră oferă partenerilor de business soluții personalizate pentru optimizarea relațiilor interumane, acoperind următoarele domenii: recrutare și selecție de personal, training, consultanță și management al resurselor umane.

5e38467261da6

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC TRAIN TO PERFORM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC TRAIN TO PERFORM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC TRAIN TO PERFORM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?