AGENT VANZARI - DIVIZIE STAR FOODS

Salar brut
550 - 800 €

SC AMIGO & INTERCOST SRL

Recruteaza Agent Vanzari pentru Judetul NEAMT

In Parteneriat cu Star Foods  SRL

Daca esti pasionat de ceea ce faci si vrei sa te pui in valoare lucrand pentru una dintre cele mai mari companii multinationale, ne face placere sa te anuntam de faptul ca, Amigo & Intercost Srl, distribuitor al produselor Lays, Chipita, Doritos, Krax, cauta agenti de vanzari care sa lucreze in exclusivitate pentru produsele Star Foods in judetul NEAMT

Cerinte :

  • Studii medii
  • Experienta in vanzari prezinta avantaj
  • Carnet de conducere, cat. B ( min 1 an )
  • Abilitati excelente de comunicare / negociere
  • Spirit de echipa, dinamic, responsabil
  • Cunostinte minime PC

Oferim :

  • Masina de serviciu, telefon
  • Pachet salarial motivant, raportat la rezultate
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si training

Responsabilitati :

  • Respectarea si realizarea rutelor saptamanale
  • Realizarea obiectivelor lunare
  • Implementarea produselor nou aparute si a promotiilor
  • Asigura vanzarea, prezenta si vizibilitatea produselor la punctele de vanzare
  • Intretinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii

Daca esti interesat(a) si vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica, te rog sa aplici.

Vor fi contactate numai persoanele selectate.

Toate aplicatiile vor fi tratate cu stricta confidentialitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AMIGO & INTERCOST SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AMIGO & INTERCOST SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AMIGO & INTERCOST SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?