Agent vanzari in turism/transport international

Agentie de Transport Persoane Intern si International, cautam coleg/a pentru functia de agent transport / call center.

Cerinte:

-inclinatie spre comunicare si relationare cu oamenii (clientii)

-abilitati de organizare si planificare

-experienta in vanzari si call-center reprezinta un plus

-experienta in turism reprezinta un avantaj

-atitudine optimista si spirit vesel

-putere de convingere

-cunostinte de limba engleza

Responsabilitati:

-raspunde la apelurile potentialilor clienti si le prezinta ofertele, face rezervari pentru transport si turism, consiliaza clientii,

-contabilitate primara + intocmirea altor diverse acte in agentie

-telefon de serviciu, disponibilitate la program prelungit  = preia apeluri telefonice si peste orele de program acasa si in week-end (pentru a face rezervari telefonice).

Beneficii:

-aprecierea si renumeratia corespunzatoare a muncii bine facute

-colectiv de munca prietenos

Novum Travel Resita

Cv-uri pe adresa de email: , telefon

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTERNOVUM GRUP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTERNOVUM GRUP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTERNOVUM GRUP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?