Agent vanzari materiale si echipamente electrice

Atributii si Responsabilitati:

• gestionarea clientilor din portofoliu
• ofertare si vanzare materiale si echipamente electrice
• abordarea de clienti noi
• colaborarea cu celelalte departamente (achizitii, logistica, facturare);
• urmarire incasari, semnare de contracte de vanzare, recuperare instrumente de plata

Cunostinte specifice:

• experienta relevanta in piata de vanzari materiale si echipamente electrice
• pachet Microsoft office, mail, (avantaj experienta lucru in sistem Saga)
• avantaj cunostinte tehnice materiale si echipamente electrice

Competente si abilitati :

• abilitati de comunicare
• experienta in vanzari
• posesor permis conducere cat B, cu experienta
• Initiativa si dinamism
• acomodare la conditii noi

Oferta:

• pachet salarial motivant
• autoturism de serviciu
• mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere
• training intern de specialitate si cursuri periodice de perfectionare
• oportunitati de dezvoltarea profesionala pe termen mediu si lung intr-un mediu profesionist si dinamic in cadrul Societatii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC URBAREX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC URBAREX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC URBAREX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?