Agent vanzari Aria Constanta - 2 posturi

Candidatul ideal:

  • 1 post cu domiciliul in Medgidia sau localitatile limitrofe
  • 1 post cu domiciliul in Harsova
  • Studii medii;
  • Abilități de comunicare, atitudine pozitiva, organizare, planificare, seriozitate, rezistenta la stres, respectarea termenelor limita, loialitate, adaptabilitate, putere de convingere, initiativa, spirit de observatie, capacitate de lucru in echipa, capacitate de negociere, responsabil, motivat, integru;
  • Cunostinte de operare calculator: MS Office,Internet;
  • Limba straina: Engleza - nivel mediu;
  • Permis conducere categoria B;
  • Disponibilitate la deplasari, activitatea prestata implica atat munca de birou cat si de teren.

Descrierea postului:

  • Identificarea tuturor generatorilor de deseuri, persoane juridice si/sau persoane fizice care isi desfasoara activitatea sau rezideaza in aria de delegare a serviciului de salubrizare;
  • Stabilirea si gestionarea relatiilor contractuale cu toti generatorii;
  • Distribuirea facturilor emise catre generatori in baza relatiilor contractuale;
  • Incasarea soldurilor curente si/sau restante ale generatorilor.

Salariul va fi stabilit in urma interviului. Interviurile se vor programa dupa ce  va trece starea de urgenta decretata pe intreg teritoriul Romaniei.

Beneficii:

  • Tichete de masa
  • Masina de serviciu
  • Telefon de serviciu

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?