Distribuitor de materiale și corpuri de iluminat pentru instalații electrice:

Descrierea postului, atribuțiuni și responsabilități:
- Comunicare cu partenerii de afaceri
- Căutați clienți noi
- Îngrijirea clienților desemnați
- Pregătirea ofertelor de preț și negocierea condițiilor contractuale

Alte beneficii:
- Lucrați într-o companie internațională
- Oportunitate pentru dezvoltarea carierei
- Evaluarea financiară motivantă în funcție de performanță
- Instruire și asistență din partea companiei

Candidat ideal

  • Educație minimă necesară
  • -liceu cu bacalaureat

Cunoştinţe:

Competențe lingvistice:
Limba engleză - activă, limba slovacă sau cehă prezinta avantaj;
Cunoștințe informatice - utilizator:
Microsoft OFFICE – avansat
Permis de conducere: B
Experiență necesară:
-experiență în comerțul cu materiale pentru instalații electrice și corpuri de luminat.

Premise și abilități de personalitate
- Abilități de comunicare
- Abordare pro-client
- Flexibilitate
- Disponibilitatea de a calatori

Cunoașterea pieței materialelor pentru instalații electrice și a corpurilor de iluminat
Companie de publicitate
Scurte caracteristici ale companiei Imao:
Suntem o companie tânără, multinațională, dinamică și în dezvoltare rapidă, care operează în domeniul comerțului cu ridicata și cu amănuntul al materialelor pentru instalații electrice și al iluminatului.
Domeniul principal de activitate este vânzarea de bunuri către consumatorul final (retail) sau alți operatori comerciali (angro, companii de asamblare ....)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IMAO ELECTRICRO SOLUTIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IMAO ELECTRICRO SOLUTIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IMAO ELECTRICRO SOLUTIONS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?