Agent vanzari

CERINȚE :
• Persoana ambițioasă, cu inițiativă, orientata către rezultate, pozitiva, dinamica, organizata, cu putere de convingere.
• Necesita abilitați de comunicare, relaționare, planificare, negociere, asimilare rapida de informații,
• Studii medii (liceu) obligatoriu
• Experiența în domeniul vânzărilor poate constitui un avantaj.
• Permis de conducere categoria “B“.

RESPONSABILITATI :
• Indeplinirea planului de vanzari cat si a obiectivelor specifice pentru zona respectiva
• Menținerea și dezvoltarea relației cu toți clienții existenți cât și cu cei potențiali
• Implementarea programelor promoționale la clienți
• Negocierea și încheierea contractelor cu toți clienții activi
• Monitorizarea permanenta a concurentei

OFERTA ( BENEFICII ) :
• Pachet salarial atractiv format din fix + bonusuri din vanzari corelate cu performanta
• Masina de serviciu
• Telefon de serviciu
• Oportunități de dezvoltare a carierei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la POTPURIU SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la POTPURIU SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are POTPURIU SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?