Salar net
300 - 400 EURO / luna

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- Atitudine corecta fata de job

- Persoana energica, organizata si orientata catre rezultate;

- Prestanta, aptitudini de convingere si gandire analitica;

- Abilitati de negociere, comunicare, prezentare si amabilitate in relatiile cu clientii;

- Experienta in vanzari directe si prospectarea pietei;

- Spirit de echipa coroborat cu capacitatea de a lucra autonom;

- Cunostiinte operare PC: MS Office - Excel, Word, Internet;,

- Permis de conducere categoria B;

- Studii medii/superioare absolvite;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Prospecteaza piata, identifica oportunitatile de dezvoltare si realizeaza extinderea portofoliului de clienti;

- Gestioneaza clientii din zona alocata si se implica activ in cresterea profitabilitatii pe fiecare client pe care il administreaza;

- Promoveaza imaginea si produsele companiei;

- Realizeaza diverse rapoarte si analize de vanzari.

Oferta:
- Mediu placut de lucru si posibilitati reale de dezvoltare profesionala;

- Pachet salarial atractiv si motivant, care include:

bonusuri de performanta
tichete de masa
masina de serviciu

Dedicația pentru o cafea sublimă este ceea ce ne-a strâns în anul 2018 într-o echipă pasionată de cafea și dornică să promoveze o cafea de calitate.

Sediul nostru este în Oradea, fiind organizat din două clădiri, una pentru producție și o clădire de birouri.
Sediul central este dotat și cu un spațiu dedicat cercetării, unde sunt create și studiate toate selecțiile de cafea verde de origini, care odată prăjite le conferă amestecurilor de cafea KappaKaffe – originalitate și calitate. Tot aici organizăm și cursuri de pregătire barista, tocmai pentru a dovedi implicarea noastră în promovarea calității.

Poți obține o cafea de asemenea calitate, doar dacă ești o prăjitorie artizanală, cu adevarat selectivă în alegerea soiurilor de cafea verde și cumulezi abilitățile de prăjire și degustare necesare creerii cafelei sublime. Pasiunea pentru cea mai bună cafea ne face să ne străduim să obținem prăjirea perfectă de fiecare dată.