Societate ce activează de 19 ani în domeniul producției si distribuției de accesorii pentru industrie si construcții, având în portofoliu o gamă largă de produse.
Dorim să dezvoltam echipa de vânzari ce deserveste prin angajarea unui coleg în poziția de Agent devanzari.

Cerințe
Abilităţi excelente de comunicare și negociere;
Atitudine pozitivă, prezenţă placută, capacitatea de a stabili relaţii interpersonale;
Interes pentru domeniul tehnic;
Iniţiativă, ambiție, capacitate de sinteză;
Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasări în regiunea alocată;
Studiile superioare și experiența anterioară pe un post similar prezintă un avantaj semnificativ;

Responsabilități
Incaseaza solduri scadente de la clienti;
Depune zilnic la banca sumele incasate;
Intocmeste zilnic foi de parcurs si ordine de deplasare;
Preia zilnic comenzi de la client;
Lunar viziteaza clienti noi si prospecteaza piata in vederea descoperirii potentialilor clienti;
Introduce in tableta zilnic cu frecventa constanta comenzile luate de la clienti;
Realizeaza lunar planul de vanzari si obiectivele impuse de companie;
Respecta zilnic rutele de vizita clienti intocmite de ASM;
Culegerea continuă a informaţiilor legate de concurență;
Colaborare foarte bună și schimb permanent de informații cu alte departamente ale firmei (achiziții, ofertare, logistică);

Beneficii
Program de lucru de luni - vineri;
Pachet salarial atractiv, bonusuri semnificative de performanță;
Mașină de serviciu, laptop, telefon;
Training-uri periodice;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SEDA INVEST SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SEDA INVEST SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SEDA INVEST SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?