AGENT VANZARI PE UNGARIA

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:
- cunoasterea limbii romane si maghiare la perfectie.
-domiciliul in Carei sau in localitatiile din apropiere de Carei fie din Ungaria sau Romania . In cazul in care candidatul care dorește acest job are domiciliul în altă localitate, va trebui sa se stabilească mai aproape de sediul firmei care este in Carei, sau cel mai departe la 50 km .
-persoana care aplică pentru acest job trebuie să aibă un aspect fizic plăcut și o prezență agreabilă. Trebuie să fie o persoană ambițioasă care să aibă determinarea necesară ăentru realizarea planului de vânzări
-fiind o munca care necesită deplasări în toată Ungaria dar și interacțiunea cu diferite caractere umane, este nevoie de o rezistență fizică pentru aceste deplasări
- candidatul are nevoie de o putere de convingere reală fără a presa clientii însă cu o capacitate intelectuală ridicată pentru a putea lua decizii potrivite de moment., el trebuie să aibă o mare încredere în propria persoană , sa fie diplomat dar totodată stie cum să acționeze în orice situație în funcție de natura umană a fiecărui client în parte.

Descrierea jobului

Postul propus de societatea noastra presupune următoarele responsabilitați
-furnizarea pe toata Ungaria , a produselor societății noastre către toți clienții din rețeaua de distribuție deja formată cu un total de aproximativ 150 de magazine
-încheierea de contracte de colaborare cu clienții noi adăugați în rețeaua preexistentă
-urmărirea și respectarea condițiilor contractuale
-încasarea instrumentelor de plată de la clienți
- căutarea permanentă de noi clienți pentru o cât mai mare acoperire pe Ungaria
Pentru munca care presupune responsabilitațiile de mai sus se ofera un salariu mai mult decât atractiv format dintr-un procent din vânzare, care este completat de bonusuri pentru îndeplinirea targetului
Remunerația lunară la care se poate ajunge cu aceste procente și bonusuri concurează cu succes cu salariile primite în
străinătate, ceea ce ofera tinerilor ambițioși și capabili posibilitatea de realizare pe plan profesional cu satisfacții materiale corespunzătoare pentru asigurarea unui trai de viața mai mult decât decent, precum și posibilitatea de a rămâne alături de familie în țară

Descrierea companiei

ARES- este deja un brand cunoscut în România și Ungaria, socieatatea noastră având o rețea de distribuție bine pusă la punct, ocumând unul din locurile fruntașe în ceea ce priveste distribuția în țară și volumul de vânzare pentru cămășile, costumele, și accesoriile bărbătești
Comercializând produsele proprii, prețurile noastre sunt foarte competitive, de cele mai multe clienții noi fiind cei care ne solicită furnizarea produselor, astfel că de multe ori munca agentului de vânzare este ușurată cu mult în ceea ce privește cautarea permanentă de clienți noi.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GBC STAR CORPORATION pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GBC STAR CORPORATION pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GBC STAR CORPORATION locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?