AGENT VANZARI - PIESE CAMIOANE SI SEMIREMORCI

PREMIUM PART GROUP DEVELOPMENT SRL, companie cu o vasta experienta in importul si distributia de piese de camioane, remorci si semiremorci angajeaza agent de vanzari pe BUCURESTI, PITESTI, TIMISORA, CLUJ

Candidatul ideal:

  • studii superioare/medii,
  • permis de conducere cat. B, minim 5 ani experienta;
  • persoana dinamica, pozitiva, cu gandire strategica, orientata spre client si rezultate;

  • experienta obligatorie in activitatea de vanzari piese camioane;
  • abilitati de comunicare, relationare, planificare, organizare si negociere.

Descrierea jobului:

  • Promoveaza portofoliul de produse;
  • Isi organizeaza activitatea zilnica in vederea realizarii planului de vanzari;
  • Identifica noi clienti;
  • Realizeaza planul de vanzari.

    Beneficii:

Salariu motivant;
Masina si telefon de serviciu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PREMIUM PART GROUP DEVELOPMENT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PREMIUM PART GROUP DEVELOPMENT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PREMIUM PART GROUP DEVELOPMENT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?