Agent vanzari piese de schimb - Constanta

Candidatul ideal

Ne-ar plăcea să te cunoaștem dacă ai:
• minim studii medii cu diplomă de Bacalaureat sau studii superioare,
• abilitati de negociere și comunicare,
• cunoșținte operare pachet Office,
• experiență în domeniu pieselor de schimb (auto, camioane, utilaje agricole) poate constitui un avantaj,
• permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Atribuții principale:
- prezintă și promovează direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clienții potențiali și cei existenți,
- prospectează în permanență piața în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor /serviciilor în zona în care acționează,
- menține permanent legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora.

Beneficii:
• posibilitate de dezvoltare profesională,
• lucru intr-o echipa tânară, energică si focusată pe atingerea obiectivelor,
• oportunități de training,
• telefon, laptop, mașină de serviciu,
• bonuri de masă,
• comisioane conform politicii companiei,
• asigurare de sănătate.

Descrierea companiei

AgroConcept este unicul importator și distribuitor autorizat pe piața din România al New Holland Agriculture și unic distribuitor pentru brandurile Kverneland si Casella.

Suntem preocupați în mod constant să atingem excelență în domeniu prin pastrarea unui climat de încredere, respect și colaborare în relația cu clientii și partenerii noștri.

Susținem dezvoltarea comunităților rurale și creșterea sustenabilă a agriculturii românești printr-o serie de investiții: 14 centre regionale dotate cu cele mai noi tehnologii de intervenție rapidă și asistență tehnică, o echipă de management formată din experți pe piața locală și internațională, o viziune globală pentru succes la nivel local. În prezent în compania noastră lucrează peste două sute de experți și specialiști.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AgroConcept pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AgroConcept pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AgroConcept locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?