Agent vanzari producator de tigla metalica

Descrierea jobului

- prospectarea pietii in vederea identificarii de noi clienti;
- contactarea, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata (constructori, revanzatori, clienti finali, etc);
- efectuarea masuratorilor PE ACOPERIS!
- intocmirea ofertei de vanzare si prezentarea acesteia clientului;
- actualizarea bazei de date despre clienti;
- intocmirea de rapoarte privitoare la activitatea de vanzare;
- promovarea imaginii si serviciilor companiei;
- negocierea si incheierea de contracte cu constructorii si depozite
- mentinerea unor relatii profesionale apropiate cu clientii din portofoliul sau.

Beneficii
- pachet salarial atractiv: salar fix+tichete de masa+procent din vanzari+bonusuri;
- masina de serviciu, telefon, laptop;
- mediu de lucru profesionist;
- training inclus;
- posibilitati de avansare in cariera;

Candidatul ideal
- persoana dinamica, cu initiativa si sociabila;
- bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila;
- cunostinte minime MS Office (Word, Excel);
- permis conducere cat. B;
- fara frica de inaltime;
- cunostintele tehnice sau experienta in domeniu constituie un avantaj;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC CARETTA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC CARETTA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC CARETTA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?