Agent Vanzari Reparatii Electronice Industriale

nespecificat

Candidatul ideal

Daca te regasesti in descrierea de mai jos:
Esti un foarte bun vanzator si relatiile cu oamenii sunt specialitatea ta;
Ai permis de conducere cat. B si condusul este o adevarata placere pentru tine;
Ai o atitudine pozitiva si orientata spre rezultate.

Si ne poti convinge si pe noi ca:
Ai experienta anterioara in vanzari;
Ai cunostinte tehnice minimale in domeniul electronic industrial;
Poti lucra in program de norma intreaga (8h/zi de luni pana vineri).

Descrierea jobului

Atunci te asteptam cu drag sa vii alaturi de noi si:
Sa te ocupi de una dintre zonele arondate: Muntenia, Moldova, Transilvania;
Sa promovezi in teren serviciile de reparatii electronice industriale;
Sa strangi din teritoriu aparatele defecte pentru a le trimite la sediu;
Sa verifici cu colegii de la sediu starea reparațiilor și sa transmiti status-ul către clienții de la care ai preluat aparate;
Sa tii permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
Sa dezvolti portofoliul de clienți ai companiei;
Sa intocmesti rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti;
Sa urmăresti încasarea contravalorii reparațiilor efectuate pentru clienții din zona ta.

Ce vei gasi daca alegi sa lucrezi cu noi:
Un loc de munca stabil si serios;
Un salariu motivant si bonusuri de performanta;
O echipa de oameni faini cu multa voie buna si drag de munca.

Ultratech INT, cu multiple atestari profesionale, cursuri de pregatire in companii de prestigiu din U.E. , precum si cu expertiza practica in S.U.A., ofera servicii de reparatii si mentenanta pentru orice tip de aparatura electronica. Experienta noastra ne permite abordarea exhaustiva a domeniului electronic, diagnosticarea si repararea oricaror tipuri de aparate de inalta tehnologie. Oferim servicii complete de reparatii electronice la inalte standarde de calitate.