Candidatul ideal:

persoană dinamică, adaptabilă, orientată spre rezultate;
seriozitate și atitudine pozitivă, fire independentă, organizată, cu responsabilitate;
abilităţi de comunicare, prezentare, negociere și convingere;
capacitate de încadrare în termene limită.
minim un an experiență pe un post similar.

Descrierea jobului:

- vizitarea clienților conform rutei zilnice stabilite;
- dezvoltarea clienților și a relației cu aceștia;
- încasarea facturilor și recuperarea creditelor din piață;
- vânzarea produselor din portofoliul companiei în vederea atingerii obiectivelor;
- rapoarte conform procedurilor interne.

Se asigură un salar motivant, tichete de masă, prime și
bonusuri de performanță.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?