Agent vanzari retail

RESPONSABILITĂȚILE POSTULUI

  • Contractarea, distribuirea, vânzarea întregului pachet de produse oferite în rețeaua de retail

CERINȚE

  • Cunoștiințe despre piața retail
  • Experiență în distribuția de mezeluri constituie un avataj
  • Carnet de conducere categoria B
  • Cunoștințe despre tipuri de clienți și moduri de abordare
  • Abilități de comunicare persuasivă și de negociere
  • Atenție distributivă
  • Capacitate de organizare și planificare a activității

BENEFICII

  • Salariu fix
  • Bonusuri în funcție de performanță
  • Tichete de masă
  • Card de sănătate în rețea privată
  • Spor de vechime
  • Spor de fidelitate
  • Bonus pentru recomandare
  • Mașină, telefon mobil și tabletă de serviciu

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SERGIANA PRODIMPEX S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?