Avangarde Events

Agent vanzari si organizare evenimente

  • Avangarde Events
Salariu
Salariu confidenţial

Ne marim Echipa.

Cautam coleg / colega pentru pozitia de AGENT VANZARI SI ORGANIZARE EVENIMENTE

RESPONSABILITATI:
• managementul activitatilor logistice la sediul angajatorului si la terti
• activitati de inventor
• mentinerea legaturii cu clientul si realizare de activitati de vanzare
• efectuare de comenzi si gestiune necesar
• activitati logistice de organizare evenimente
• reprezentare in cadrul evenimentelor
• activitati de intocmire documente specifice activitatii de organizare evenimente
• comunicare cu clientul
• activitati de asistent manager
• activitati de insotitor de grup
• disponibilitate deplasari locale

Cerinte solicitate:
• permis conducere - categ B – OBLIGATORIU
• studii universitare finalizate – de preferat
• cunostinte medii de operare PC - word, excel, power point
• cunostinte tehnice - reprezinta un avantaj
• capacitate de comunicare
• adaptabilitate si capacitate de lucru in echipa

CE OFERIM?
• Training si sprijin ori de cate ori este nevoie.
• Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara.
• Posibilitatea de a creste profesional.
• Salariu motivant.

Pentru a programa un interviu trimite CV-ul la adresa [email protected]
Pentru detalii suplimentare despre noi, acceseaza: http://www.avangarde-events.ro

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Avangarde Events pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Avangarde Events pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Avangarde Events locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?