Cerințe: Cautam un om responsabil pentru a aduce fericire clientilor Laveteria. Daca ne recomanzi pe cineva,

care va fi angajat uterior, primesti un premiu de 100 euro.

Compania noastra vrea sa bage murdaria in somaj, asa ca ne ocupam de fabricarea si vânzarea

lavetelor industriale din materiale reciclate catre toti cei care se lupta cu

murdaria.

Avem viziuni marete, ne dorim ca in urmatorii 3 ani sa fim lideri de piata in Romania.

Misiunea noastra este sa ajutam cat mai multe persoane se rezolvă problema cu mizeria cu resurse la costuri cat mai mici.

Persoana pe care o cautam este foarte importanta pentru noi! Nu cautam doar un simplu vanzator,

cautam un om responsabil, care poate rezolva toate problemele clientilor nostrii, cautam un campion care sa ne

aduca victotii in lupta cu murdaria. Degeaba dorim sa devenim mai buni și sa ajutam sa facem lumea mai curata, daca nu extista acel cineva care sa

prezinte compania si produsele noastre potentialilor clienti.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra vei fi responsabil de:

- Indeplinirea targetelor lunare;

- Transformarea facturilor in cash;

- Marirea bazei de client.

Aplica daca:

- Iti plac vanzarile;

- Vrei sa lucrezi pe KPI;

- Vrei sa ai responsabilitati.

Daca vrei in echipa noastra, aplica la acest job printr-un CV la adresa de mail:

Pe

langa CV te rugam sa ne scrii despre 3 victorii profesionale si cum ai ajuns sa le obtii. Insa cea mai bună varianta este sa filmezi un scurt video, in care povestesti de ce esti potrivit pentru acest rol.

Fara aceste

elemente, CV-ul nu va fi luat in considerare.

Daca vrei sa ne suni sa ne intrebi de salariu, nu te obosi! Compania noastra plateste oamenii dupa

rezultatele aduse, nu dupa functie. Daca o sa ne protrivim sigur vom gasi o modalitate de a te multumi.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Sidepo Global SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Sidepo Global SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Sidepo Global SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?