Agent vanzari Sud-Est - Limba maghiara

Descrierea jobului

Descriere job:

  • prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politicile comerciale ale companiei
  • dezvoltarea portofoliului de clienti, identificarea si contactarea de clienti noi in zona geofrafica alocata: zona de Sud-Est a Romaniei
  • participă la recuperarea creanțelor restante
  • inbunatatirea continua a cunostintelor tehnice si comerciale
  • generarea de planuri si rapoarte saptamanale / lunare / semestriale / anuale
  • ATENTIE: acest job presupune 3-4 zile munca de teren/saptamana (1-2 nopti/saptamana in delegatie)

Beneficii:

  • iti oferim oportunitatea de a te dezvolta intr-o companie tanara, dinamica, in continua expansiune
  • vei avea un pachet salarial competitiv alcatuit din salariu de baza si comision din incasari
  • vei primi bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata, diurna pentru deplasari si un card de combustibil
  • vei conduce o masina noua (sau aproape noua), confortabila si eleganta: Skoda Scala/Octavia
  • iti oferim toate echipamentele necesare acestui job: laptop/tableta si telefon toate noi-noute si performante
  • te invatam, te motivam sa devii cel mai bun in ceea ce faci

Candidatul ideal

  • are abilitati ridicate de comunicare, prezentare si negociere
  • are o atitudine harnica, dorinta de auto-depasire
  • se simte bine in miscare, pe teren, interactionand cu parteneri
  • are experienta si rezultate dovedite in vanzari
  • are cunostinte office (excel, mail)
  • bun planificator si organizator
  • are cunostinte tehnice
  • vorbeste limba maghiara la nivel de conversatie

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Optimit Hidraulic SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Optimit Hidraulic SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Optimit Hidraulic SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?