Candidatul ideal

La Elbi ne dezvoltam impreuna!

Colegii nostri din departamentul vanzari au devenit cei mai buni specialisti in domeniul instalatiilor electrice si te asteapta alaturi de ei!

Acest job ti se potriveste daca:

  • Esti o persoana care comunica usor cu ceilalti, se adapteaza si poate sa convinga usor;
  • Esti o persoana energica, orientata spre rezultate si spre invatare;
  • Te intereseaza sa lucrezi cu produse si tehnologii noi in domeniul instalatiilor electrice;
  • Esti preocupat sa construiesti si sa dezvolti relatii puternice cu clientii;
  • Ai valori personale solide de onestitate, integritate si grija fata de mediu;
  • Ai permis categ B si iti place sa ai un job activ, pe teren.

Descrierea jobului

  • Rolul Jobului: Vanzarea produselor si echipamentelor din oferta companiei precum și consilierea tehnica in vederea alegerii solutiei optime care sa raspunda nevoilor clientilor
  • Ne dorim ca impreuna sa oferim clientilor cea mai buna experienta de vanzare, propunand solutiile de instalatii potrivite. In acest sens vei asigura consultanta tehnica clientilor B2B sau clientilor finali si vei colabora cu colegii pentru realizarea ofertelor si finalizarea vanzarilor. In sustinerea activitatii tale, vei lucra cu tool-uri de organizare, raportare si planificare. Te vei dezvolta profesional permanent si vei invata in fiecare zi să fii mai bun in consultanta oferita clientilor tai.

La Elbi te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:

  • Masina de serviciu, laptop, telefon;
  • Bonusurile pentru performanta in vanzari;
  • Vei participa la traininguri tehnice si de vanzari;
  • Lucrezi intr-o companie romaneasca, cu standarde de lucru profesioniste;
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei.

ELBI - Universul Electricelor.

Cea mai tânără entitate din grupul Elbi Electric & Lighting, Universul Electricelor este divizia care se adresează în mod direct specialiștilor și instalatorilor din domeniu, precum și tuturor clienților care au nevoie de soluții personalizate pentru proiectelor portofoliului de produse și furnizori, împreună cu dinamica fluxurilor operaționale, au facut din Universul Electricelor partenerul ideal pentru sute de proiecte personalizate. Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie.

Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi.

Trimite CV-ul la adresa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELBI ELECTRIC&LIGHTING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELBI ELECTRIC&LIGHTING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELBI ELECTRIC&LIGHTING S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?