AGENT VANZARI

Descrierea postului:
Postul presupune mentinerea legaturii cu clientii deja existenti, precum si stabilirea de relatii comerciale cu noi parteneri.
Atributii:
-Prospectarea pietei;
-Extinderea portofoliului de clienti : identificare si atragere de noi clienti;
-Mentinerea legaturii cu clientii, dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu in scopul fidelizarii acestora;
-Incheierea/semnarea contractelor;
-Distribuirea produselor companiei ;
-Realizarea targhetului de vanzari impus;
-Raportarea zilnica a activitatii catre superiorul direct.

Cerinte:
CANDIDATUL IDEAL:
- Experienta in vanzari ;
- Reprezinta un avantaj si experienta intr-o firma de distributie electrice, experienta in distributie de materiale electrice;
- Cunostinte de operare calculator ;
- Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare, planificare;
- Abilitatile de persuasiune si perseverenta foarte bine dezvoltate;
- Spirit de echipa, simtul raspunderii ;
- Minim studii medii;
- PERMIS DE CONDUCERE.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Se ofera un pachet salarial bazat pe un salariu fix plus comision din vanzari , masina, telefon.
In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei noastre, aplica acum!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SELENA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SELENA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SELENA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?