Metal DM Automotive este o echipa specializata in importurile, distributia si serviciile destinate metalelor si a materialelor plastice: aluminiu, otel, cupru, alama, bronz, inox, poliamida, polietilena, textolit , sticlotextolit , poliuretan (pur).

Cautam sa ne marim echipa cu un agent de vanzari

RESPONSABILITATI

            Observă, studiază și cercetează Detectează noi clienți și oportunități de vânzări.

            Stabilește și menține relația cu clientii

            Întocmește și transmite oferta de pret

            Se asigură de distribuția mărfurilor si pregatirea lor

            Asigură asistența clienților pentru produsele sau serviciile livrate

  CANDIDATUL IDEAL

            Experienta intr-un rol similar de cel putin 2 ani este un plus dar nu obligatoriu

            Permis de conducere categoria B

            Nivelul de studii - superioare

            Cunoștințe de operare pe PC (abilități bune în Excel / Word )

            Abilitati de comunicare, negociere, orientare spre consumator;;

            Onestitate si etica;

            Abilitatea de a-și atinge obiectivele,

 BENEFICII:

 Salariu fix și structură de bonus competitivă

program de lucru Luni-Vineri 08:30-16:30

  Telefon si laptop de firma

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la METAL DM AUTOMOTIVE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la METAL DM AUTOMOTIVE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are METAL DM AUTOMOTIVE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?