AGENT VANZARI VAN-SALES DIVIZIA INGHETATA AG/ VL

Cautam noi colegi, Agenti Vanzari in sistem de distributie van-sales, care sa asigure serviciul de vanzare al produselor companiei in cadrul zonei alocate, sa mentina si sa dezvolte reteaua de clienti.

CANDIDATUL IDEAL:
- studii finalizate;
- experienta in retail si vanzari FMCG de tip van-sales, min. 2 ani;
- avantaj gestionare anterioara a unui portofoliu similar de produse;
- permis auto categoria B, obligatorie experienta in conducere camion (min 3,5 tone);
- abilitati de comunicare, negociere si spirit de echipa;
- simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva;
- persoana activa, orientata spre rezultate si client.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata;
- indeplinirea atributiilor referitoare la incarcare, livrare, comenzi, facturare, incasare;
- colaborarea cu alte departamente;
- atingerea targetului de vanzari.

OFERTA NOASTRA:
- pachet salarial fix + comision motivant, in functie de implicare;
- mediu de lucru dinamic;
- posibilitati reale de dezvoltare a carierei pe termen lung in cadrul companiei.

Doar candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Macromex pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Macromex pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Macromex locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?