Agent vanzari - Zona de Vest

Agent de vanzari - Zona de vest

Daca esti o persoana activa iar domeniul vanzarilor te pasioneaza, am vrea sa te cunoastem!

Cupio este o companie romaneasca de produse cosmetice in plina ascensiune, de aceea, avem nevoie de un nou coleg in departamentul de vanzari, pentru zona de vest.

 Cerinţe:

  • Bune abilitati de comunicare si adaptare la interlocutor;
  • Responsabilitate fata de munca proprie si orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
  •  Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
  •  Diploma de Bacalaureat care sa ateste finalizarea studiilor;
  •  Permis de conducere – categoria B;
  • Disponibil pentru deplasari;
  • Constituie avantaj experienta profesionala in domenii care presupun vanzare si relationarea cu clientii.

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

  • Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Vizitarea clientilor arondati, conform rutei desemnate;
  • Prezentarea produselor si consiliere;
  • distribuirea directa a produselor;
  •  Realizarea obiectivelor de vanzari setate in zona repartizata;
  • Inchiderea procesului de vanzare prin recuperarea in intregime a contravalorii facturilor la toti clientii din portofoliu.

BENEFICII:

  • Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri in functie de performanta, tichete de masa, card de sanatate);
  • Sustinere in construirea unei cariere in acest domeniu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CUPIO INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?