Agent vanzari - Zona de Vest

Daca esti o persoana activa iar domeniul vanzarilor te pasioneaza, vrem sa te cunoastem!

Despre noi

Suntem o echipa tanara, ghidata de valori precum pasiunea pentru frumuseteambitia de a oferi tot timpul ce-i mai nou si mai bun, prietenia si creativitatea inspirata din dorintele iubitorilor de frumos.

Suntem entuziasti, perseverenti, ambitiosi si muncitori. Ne dezvoltam si evoluam impreuna. Bineinteles ca nu suntem perfecti, insa ascultam, invatam din greseli si muncim pentru fiecare reusita.

Daca simti ca te-ai regasit in aceasta descriere, asteptam CV-ul tau pentru job-ul disponibil acum in Departamentul Vanzari

 Cerinţe:

  • Bune abilitati de comunicare si adaptare la interlocutor;
  • Responsabilitate fata de munca proprie si orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
  •  Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
  •  Permis de conducere – categoria B;
  • Disponibil pentru deplasari;
  • Constituie avantaj experienta profesionala in domenii care presupun vanzare si relationarea cu clientii.

Responsabilitati principale:

  • Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Vizitarea clientilor arondati, conform rutei desemnate;
  • Prezentarea produselor si consiliere;
  • distribuirea directa a produselor;
  •  Realizarea obiectivelor de vanzari setate in zona repartizata;
  • Inchiderea procesului de vanzare prin recuperarea in intregime a contravalorii facturilor la toti clientii din portofoliu.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri in functie de performanta, tichete de masa, card de sanatate);
  • Sustinere in construirea unei cariere in acest domeniu

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CUPIO INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?