Agenta de vanzari proprietati de lux

Cerinte:

-minim un an experienta pe o pozitie similara

-abilitati foarte bune de comunicare orala si scrisa

-bune abilitati de convingere

-limba engleza nivel avansat, preferabil si o a doua limba, cu bune abilitati de translator

 (limba germana nivel mediu-avansat prezinta un avantaj)

 -cunostiinte avansate in lucrul pe calculator

-persoana responsabila, punctuala, organizata, atenta la detalii

-atitudine pozitiva si aspect fizic foarte placut si ingrijit

-disponibilitate pentru program flexibil, in ture

Descrierea jobului:

-asigura si dezvolta o o relatie buna cu atat cu clientii, cat si cu agentiile imobiliare cu care se colaboreaza

-cunoasterea si prospectarea continua a pietei concurente

-promovarea proprietatilor si gasirea celor mai potriviti potentiali clienti

-evaluarea si prezentarea proprietatilor catre clienti

Beneficii:

-pachet salarial motivant si negociabil, in functie de abilitati si de experienta

-bonusuri in functie de performanta

-mediu de lucru placut, in zona exclusivista de nord a capitalei;

Descrierea companiei:

SKV Properties . este o companie care are ca obiect de activitate dezvoltarea proiectelor imobiliare pe piata de lux din nordul capitalei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SKV PROPERTIES SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SKV PROPERTIES SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SKV PROPERTIES SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?