Agenti vanzari

Grup de firme angajeaza agenti de vanzari in zonele BV, SB, MS SI CJ.

Responsabilitati:

- Dezvolta relatii de lunga durata cu clientii

- Creste distributia prin urmarirea stocului si influentarea comenzilor

- Implementeaza programe de vanzari si trade marketing

- Realizeaza obiectivele lunare de vanzari

- Incaseaza vanzarile sau preia instrumentele bancare

Cerinte:

- Studii medii/superioare

- Experienta in domeniul vanzarilor- minim 1 an in FMCG

- Abilitati de comunicare si negociere

- Permis de conducere categoria B

Oferim:

- Salariu atractiv,

- Bonusuri corelate cu performanta,

- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei mari companii de productie si distributie.

-mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GLORIA MARKET SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GLORIA MARKET SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GLORIA MARKET SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?