Ajutor gestionar depozit

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in care sa te dezvolti atat profesional cat si personal, aplica pentru acest job si poti fi alaturi de noi!

Se recruteaza si din: Bucuresti, Baneasa, Buftea, Otopeni, Chitila

Responsabilitati:
Efectueaza receptia marfurilor.
Pregateste marfa pentru a fi livrata la clienti.
Efectueaza inventarul zilnic, impreuna cu gestionarul.
Alte responsabilitati conform fisei post.

Cerinte:
Studii medii.
Constituie avantaj experienta pe un post similar sau absolvirea unui liceu cu profil electric.
Persoana organizata, atenta la detalii, cu initiativa.
Abilitati de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii)
Pachet salarial atractiv.
Mediu de lucru motivant.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CHORUS M AND D SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CHORUS M AND D SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CHORUS M AND D SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?