Ajutor ospatar

Responsabilitati:

- Pregătirea salonului pentru servire;

- Primirea oaspeților și îndrumarea acestora către o masă liberă;

- Prezentarea preparatelor;

- Oferirea de meniuri și de recomandări clienților care au nevoie de ajutor;

- Preluarea comenzii și transmiterea exigențelor clienților legate de prepararea mâncării;

- Servirea preparatelor și a băuturilor;

- Asistarea clientului în timpul serviciului și rezolvarea eventualelor reclamații sau nemulțumiri;

- Incasarea contravalorii produselor;

- Debarasarea spațiului de servire și pregătirea lui pentru viitorii clienți.

 Cerinte:

- Experienta in domeniu

- Aspect fizic placut

- Se lucreaza pe servire la farfurie si mese in sistem all inclusive

- Atitudine pozitivă și conciliantă în relațiile cu clienții și colegii, capacitate de lucru în echipă, flexibilitate, abilități de comunicare si empatie.

 Beneficii:

- Program: 5 zile cu 2 zile libere

- Se asigura: cazare, masa si decontare transport

- Salariu atractiv

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Daniela Joita pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Daniela Joita pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Daniela Joita locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?