Ambalator cu atributii de Operator productie

toortitzi morcov

Alka, Așa cum îți place este despre oameni și despre a le aduce fericire prin experiența unor produse delicioase care satisfac gusturi diverse, sărat, dulce și mix, pentru pretențioși.

Te invitam in familia noastra, sa le oferim clientilor nostri experiente Asa cum le place! Ai ocazia sa participi la procesul de productie a unui produs finit, definit prin pasiune si mult gust, ce bucura un public tinta divers.

In Alka vei gasi o familie calda si primitoare, unde colaborarea si comunicarea sunt ingredientele cheie ce alcatuiesc procesul de productie.

Daca ai experienta de minimum un an in domeniul industriei alimentare, cunostinte minime de mecanica, dar si spirit de echipa si o dorinta de afirmare, atunci hai in familia noastra!

Cerinte:

- Studii medii (minimum 8 clase);

- Experienta minimum 1 an pe un post in productia alimentara;

- Spirit de echipa;

Responsabilitatile postului constau in:

- participa la realizarea produselor de calitate prin respectarea instructiunilor de lucru si control afisate la postul de lucru;
- lanseaza și monitorizeaza productia ;
- aprovizioneaza cu resurse necesare productiei;
- asigurara curatenia si sanitatia ;
- sustine activitatea de control a calitatii ;
- participa la intretinerea si reparatiile utilajelor folosite in productie.

Noi oferim:

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei mari companii de productie si distributie de produse alimentare.

- Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv primitor si unit

- Asigurare de sanatate si servicii medicale private

- Decontarea transportului

- Tichete cadou de Pasti si de Craciun

- Tichete de masa

- Salariu competitiv

- Bonus de conduita

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?