Ambalator manual / Manipulant

Catoprest angajeaza Operator / Manipulant - Ploiesti

Profilul candidatului:
- Studii: minim 10 clase
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Conditie fizica buna
- Corectitudine, seriozitate, integritate
- Experienta nu este necesara
- Orientarea pe rezultate
- Flexibilitate
- Lucrul doar in schimburi de zi (schimbul 1&schimbul2)

Toti candidatii care corespund cerintelor de mai sus sunt invitati sa aplice online

Descrierea jobului

Responsabilitati :

Activitati logistice
Efectuarea eficienta a activitatilor logistice tinand cont de protectia sanatatii, sigurantei si a mediului la locul de munca.
Obiective generale:
- Incarcarea, descarcarea, manipularea, depozitarea si transportul produsului sau materialelor necesare în/din mijlocul de transport, în/din depozit pentru ca marfa sa ajunga la client sau sa fie depozitata in siguranta, atat calitativ cat si cantitativ.

INDICATORI DE PERFORMANTA
- Prezenta
- Disciplina
- Target
- Calitate

TERMENII ANGAJARII:

• Pachet salarial : intre 15OOLei si 2OOO lei NET (in functie de experienta)
• Tichete in valoare de 200 Lei dupa 3 luni
• Program de lucru doar de zi (schimbul 1&schimbul 2)
• Decont transport

• Asigurarare medicala MedLife

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CATOPREST PRO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CATOPREST PRO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CATOPREST PRO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?